Komentáře

ke článku: Reportéři ČT hledali podzemní továrnu na Františkově - doplněno 30.10.07
ze dne 25.10.2007, autor článku: Kuba

Komentář ze dne: 30.10.2007 15:57:51
Autor: Kuba (webmaster@info-sumava.cz)
Titulek: Stížnost paní reportérky z ČT
Právě jsem měl asi 20-ti minutový rozhovor s autorkou reportáže o Františkově. Tedy pokud to skutečně byla ona. Byl jsem obviněn z kde čeho a výsledkem naší výměny názorů bylo, že píšu hrubky a že jelikož nemám vystudovanoy žurnalistiku, tak nemůžu vůbec její reprtáž hodnotit.

Bylo mi tvrzeno, že v článku nepíšu pravdu, protože v reportáži nezaznělo nic nepravdivého. Po té, co jsem jí citoval, jsem byl upozorněn, že to jen řekl jeden z respondentů v reportáži a že je to nepodstatné. Podstatné jsou prý jen údaje v komentáři. Pokud jsem upozornil pani redaktorku na to, že v reportáži zaznělo: "... syn majitelů penzionu ....", bylo mi řečeno, že jen slovíčkařím. Též jsem se dozvěděl, že jsem vůči některým lidem zaujatý. Mrzí mě, že to paní redaktorka chápe tímto způsobem.
Pokud má totiž někdo jiný názor na věc, tak to nemusí být názor špatný a autor takového názoru nemusí být hned nevzdělanec a to jen proto, že se Vám tento názor nelíbí, nebo je jiný než ten Váš.

Jelikož jsem se dozvěděl, že v diskuzi jsou jen anonimní přispěvky a že i já jsem anonymní, tak mi dovolte, abych se představil. Jmenuji se Jakub Vlášek, bydlím v Novém Dvuře u Zdíkova a můj email je webmaster@i nfo-sumava.cz.

Chápu, že paní redaktorka nechtěla reagovat na anonymní komentáře, a proto doufám, žese nyní už jí nebude nic bránit se k mému článku a své reportáži vyjádřit. Mrzí mě, že celou záležitost pojala jako nějaký boj. Možná, že kdyby se zapojila do diskuze, spoustu věcí by objasnila a třeba by získala i další informace na další reportáž.

Na druhou stranu musím připustit, že i můj článek může do jisté míry vyznít jinak, než byl myšlen a proto jsem se jej rozhodl doplnit (po druhé).

Reakce na komentář
"Stížnost paní reportérky z ČT"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Vypočítejte následující příklad: šest mínus šest = (vlož číslici)

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]