Časté dotazy na www.info-sumava.cz

Proč uveřejňujete na těchto stránkách zprávy třebas z Ústí nad Labem i od jinud jako zprávy ze Šumavy?

  • Zprávy z čekého internetu zpracovává automat a ten je nastaven, aby hledal informace ze Šumavy. Pokud se ovšem vyskytne ve zpravodajství zpráva, která například hovoří o rekonstrukci Šumavské ulice v Ústí nad Labem, vyhodnotí ji automat jako zprávu o Šumavě (stejný základ slova) a proto se na www.info-sumava.cz uveřejní. V budoucnu budeme dále optimalizovat parametry pro vyhledávání a tím minimalizovat tyto chyby. Všem ale ani v budoucnu zabránit nedokážeme.

Jak mohu přidat svůj penzion do katalogu ubytování?

  • Zatím to možné není, celá tato část webu bude pravděpodobně dokončena do konce února 2008 a následně budete moci své ubytovací zařízení zaregistrovat zdarma (základní registrace). Pro začátek se zaregistrujte jako čtenář stránek a při registraci nezapomeňte zaškrtnout, že jste provozovatel služeb na Šumavě. Po dokončení webové aplikace pro vkládání ubytovacích zařízení Vás pak budeme moci informovat o jejím spuštění emailem.

Proč uveřejňujete nepravdivé informace?

  • Máte pravděpodobně na mysli některou z informací ze sekce Aktuality o Šumavě. Tyto informace přebíráme pomocí automatu Právě dnes ze zpravodajských serverů a nejsme jejich autory, pouze odkazujeme na původní zprávu z jejich zdroje. Nejsme tudíž schopni ověřit jejich pravdivost a ani nikterak ovlivnit jejich obsah. Ostatní zprávy, články a informace na tomto webu jsou dle mého názoru pravdivé (minimálně byly pravdivé v době jejich vzniku). Pokud se domníváte, že některé zde uvedené informace jsou zkreslené, nebo nejsou pravdivé, můžete se k nim vyjádřit v komentářích u každého článku, nebo nám zaslat email a my vše uvedeme na pravou míru (jak jsme už několikrát udělali - např. spalovna v Domažlicích a další).

Máte-li jakékoliv další dotazy, můžete je zaslat emailem webmasterovi