Reality Šumava

Ceny realit na Šumavě neustále rostou.

I přes celosvětovou hospodářskou krizi ceny realit na Šumavě neustále rostou. Počátkem ledna letošního roku vyšel v MF Dnes článek o cenách realit na Šumavě s názvem Spekulanti skupují Šumavu, ceny pozemků prudce rostou.

Za lukrativní pozemky na Šumavě se dnes platí běžně kolem 3 000 korun za metr². Mnohdy se jedná jen o louku či pole bez inženýrských sítí. Investoři přesto skupují téměř cokoliv, neboť pozemků stále ubývá. Churáňov, Zadov, Srní, Kvilda, Horská Kvilda či Modrava jsou v současné době nejlepší adresy. Za pozemky jsou zde lidé ochotni zaplatit až jednou tolik než před pěti lety.

Metr čtvereční na Kvildě vyjde v současné době na více než 3200 korun a ceny rok od roku rostou. Zajímavých pozemků totiž stále ubývá a prodávající i kupující to dobře vědí.

Nabídka: reality Šumava - nejzajímavější nabídky

Pozemek: Šumava - Stachy Zadov

Reality Šumava - pozemek Zadov Jihovýchodní, mírně svažitý pozemek o rozloze 4 687 m² na Zadově u silnice Stachy - Zadov s nádherným výhledem na sjezdovky na Kobyle, vzdálen 500 metrů od sedačkové lanovky. Pozemek je určen k výstavbě dvou nízkopodlažních rodinných domků k trvalému bydlení. Aktuální cena: 800,– Kč/m² (SLEVA)
Podrobné informace o pozemku na Zadově


Pozemek: Šumava - Stachy Zadov Churáňov - sjezdovka

Reality Šumava - pozemek Zadov sjezdovka Mírně svažitý pozemek o rozloze 10 813 m² na Zadově s nádherným výhledem. Pozemek je z jedné třetiny součástí sjezdovky.
Cena: dohodou
Podrobné informace o pozemku na sjezdovce


Pozemek: Šumava - centrum Zadova

Prodej stavebního pozemku v centru Zadova. Pozemek je napojen na inženýrské sítě (voda, kanalizace, el.energie) a je určen k bytové zástavbě. Výměra: 4200 m².
Cena: 1800,– Kč/m².
Podrobné informace o pozemku v centru Zadova


Reality Šumava: realitní kanceláře

Ve spolupráci s realitními kancelářemi pro Vás připravujeme přehled dalších realit na Šumavě nabízených k prodeji.

Hledáte rodinný dům, obytný dům, chalupu, chatu, stavební pozemek, les, pole, louku, zemědělskou usedlost, zahradu, nebo snad chcete koupit hotel, penzion, restauraci, či jiné výrobní prostory na Šumavě, pak se zatím podívejte na weby realitních kanceláří:

1. Šumavská realitní kancelář - nabídka realit na Šumavě