Lyžařské vleky na Šumavě se rozjedou už o tomto víkendu (16.11.2007)

Autor: Kuba <webmaster@info-sumava.cz>, Téma: Lyžování, Vydáno dne: 15.11.2007

Po loňské nevydařené zimě to letos vypadá zcela opačně. Martin se pochlapil a tak provozovatelé tří největších lyžařských středisek na Šumavě - Lipno, Zadov, Špičák - zahájí letošní sezonu rekordně brzy. Podmínky jsou přímo ideální a tak hurá do lyžáků a na svah.

Lipno

Skiareál Lipno zahájí provoz v sobotu 17.11.2007

Ve Skiareálu Lipno pracuje 20 sněžných děl na sjezdovkách Jezerní, Světluška I, Světluška II a Foxpark v celkové délce 2,8km. Na sjezdovkách je již nyní 35cm upraveného sněhu a předpověď počasí slibuje pokračování mrazivých teplot i pro další dny.

Na víkend bude bezvadně připraveno 2,8km sjezdovek, lyžovat se bude za zlevněné mimosezónní jízdné, služby Foxparku budou pro všechny lyžaře první víkend zdarma.

Zadov

V sobotu 17.11. se rozjedou vleky a lanovka na Kobyle.

rozjede se i večerní lyžování. Na sjezdovkách jsou výborné sněhové podmínky. Pojede se za SUPERMIMOSEZÓNNÍ ceny.

Špičák

O víkendu se na Špičáku rozjedou vleky a lanovka. Bude spuštěn provoz většiny vleků ve Ski areálu Špičák. V sobotu a v neděli budou v provozu čtyřsedačka, vlek Lubák, Zalomený, a dětský vlek Sirotek. Večerní lyžování o tomto víkendu nebude! Stálý provoz bude zahájen od pátku 23.11.2007. I na Špičáku platí samozřejmě mimosezónní slevy!!

Služby budou plně fungovat.

V uvedených lyžařských střediscích budou v provozu všechny doplňkové služby, jako půjčovny, servisy, ubytování a další.

Užijte si první lyžovačku letošní zimy, co hrdlo ráčí.