Televizní zpavodajství z Vimperka na internetu

Televizní studio Epigon z VimperkaStřední škola Vimperk se svým televizním studiem Epigon připravuje nejen pro Vimperské občany Internetové vysílání kabelové televize. Možnost shlédnutí tohoto vysílání na internetu vznikla především pro ty, kteří nemají přípojku kabelové televize. Od ledna letošního roku (2008) si můžeme každý pátek v odpoledních hodinách pustit nový sestřih zajímavých reportáží z Vimperka a okolí přímo v internetovém prohlížeči.

Zajímavý nápad

Autoři tohoto zajímavého projektu doufají, že tímto způsobem zvýší informovanost občanů nejen z Vimperka ale i ze širokého okolí. Internetové televizní vysílání kabelové televize ve Vimperku můžete sledovat na infokanal.stredni-skola.eu. Na této adrese najdete zároveň i archiv již odvysílaných zpravodajství.

První internetové vysílání z Vimperka

První vysílání si můžete shlédnot přimo na této stránce.

Jan Amos Komenský by měl radost

Toto vysílání pro kabelovou televizi vyrábí Televizní studio Epigon, které je součástí Střední školy Vimperk v Nerudově ulici. Je to jeden ze způsobů, jak studenty naučit profesionálnímu počínání už při studiích na střední škole a zároveň propagovat práci této školy. Jak je vidět ze samotného zpravodajství, jejich kvalita se dá srovnávat se zpravodajstvím komerčních televizí. Jednotlivé reportáže mě příjemně překvapily a proto bych rád popřál tvůrcům zpravodajství mnoho úspěchů v jejich další práci.

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5

| Ze dne 12.01.2008 | Autor: Kuba | 9130 přečtení | 20 komentářů | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek