Vyzkoušejte to pravé ubytování na Šumavě

Šumava - originální produktMilovníci Šumavy se konečně dočkali. Orientaci při výběru ubytování jim usnadní značka ŠUMAVA originální produkt®, kterou se od úterka honosí první tři ubytovací zařízení. Značka, kterou jim udělila nezávislá Certifikační komise, hostům zaručí ty nejlepší služby - jedinečné ve vztahu k Šumavě a šetrné k přírodě, příjemné a čisté prostředí či ochotný personál.

Zaprvé Hotel Jenišov u Horní Plané, který se nachází přímo na břehu Lipna. Vlastní písečná pláž, lodičky, tenisové kurty, dětské hřiště, beach volejbal, zahradní šachy, veškeré zázemí pro rybáře nebo pro milovníky grilování - široká nabídka aktivit pro hosty způsobí, že nebudete vědět, co dřív. 

Dále značku získal Best Western Aparthotel Šumava 2000 v Kašperských Horách. Výjimečný osobní přístup k hostům, zaměření na rodiny s dětmi a miminky, vysoká kvalita nabízených služeb a aktivní zájem o rozvoj regionu si bezesporu ocenění zaslouží. 

Třetím certifikovaným zařízením je Penzion Horská Kvilda v centrální části Národního parku Šumava. Zde na hosty čeká příjemné ubytování v nově postavené chalupě nad hranicí 1000 m n. m., bohatá knihovna šumavské literatury, průvodců i map či zázemí pro sušení hub. 

"Podnikatelé získají díky značce především propagaci a marketingový nástroj. Znamená pro ně však také ocenění jejich úsilí podnikat citlivě v chráněném území. Na druhé straně turisté si mohou být jisti, že certifikované zařízení je svojí nabídkou nezklame," dodává Tereza Vacková z Asociace regionálních značek, národní koordinátorka regionálního značení výrobků a služeb v ČR. 

Ať už jste tedy stálými návštěvníky Šumavy a máte svá oblíbená ubytovací zařízení, nebo jste tento kraj zatím neprozkoumali a teprve hledáte, kde spočinout, rozhodně Vám stojí za to vyzkoušet ubytování se značkou ŠUMAVA originální produkt®, které Vám nabídne vždy "něco navíc". 

Více informací na www.regionalni-znacky.cz

Kontakt: 

Kateřina Vlášková 

tel.: 380 120 263 

vlaskova@rras.cz 

Regionální rozvojová agentura Šumava, o.p.s. (RRA Šumava) 

384 73 Stachy 422 

www.rras.cz 

[Akt. známka: 2,43 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5

| Ze dne 14.08.2008 | Autor: Kuba | 7915 přečtení | 16 komentářů | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: http://press-servis.ecn.cz/tiskove-zpravy/